Brožúrka pre milujúcu babku a dedka

Koľkokrát ste Vašim najbližším vysvetľovali, že sa veci ohľadom zdravia a starostlivosti o dieťa zmenili a momentálne sa už odporúčajú inak? Koľkokrát ste si od najbližších možno vypočuli ,,My sme to robili takto a nič sa Vám nestalo?".
Debaty o generačných rozdieloch ohľadom zdravia a starostlivosti o dieťa nie sú jednoduché. Preto vznikla Brožúrka pre milujúcu babku a dedka. Základné zmeny ohľadom zdravia a starostlivosti o dieťa vysvetlí Vašim najbližším za Vás - citlivo, ale odborne.
Jej prečítanie Vašim najbližším nepotrvá viac ako niekoľko desiatok minút a snáď prispeje k tomu, že bude medzigeneračne vyššia miera tolerancie k odlišným prístupom. Lebo všetci sa vždy snažíme robiť veci najlepšie ako aktuálne vieme. 
€4,90
Dostupnosť: Skladom
Kód: 47
Brožúrka pre milujúcu babku a dedka
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
Produkt od odborníka - MUDr. Denisa Jaššová
Darček zdarma pri nákupe nad 60 EUR
Darček zdarma nad 60 EUR
Ku každej objednávke nad 60 EUR dostanete zdarma Brožúrku pre milujúcu babku a dedka.

Podrobný popis

Brožúrka na 16 stranách obsahuje zhrnutie zmien ohľadom zdravia a vývoja dieťaťa pre starých rodičov. Jej prečítanie zaberie do 10 minút, a tak by nemalo zaťažiť žiadneho milujúceho starého rodiča. Veď so svoji vnúčatkom budú určite tráviť veľa času, tak nech ho trávia aj medicínsky podkutí.

Témy v brožúrke:

  • vecne zhrnuté zmeny v odporúčaniach oproti minulosti (napríklad zmeny pri dojčení, prikrmovaní, zmeny v prístupe k psychomotorickému vývoju)
  • tipy ohľadom obdobia po pôrode (ako sa chovať smerom k novým rodičom, čo by mohli privítať a na čo sa radšej vopred opýtať)
  • tipy ohľadom starostlivosti o dieťa (základné tipy o hygiene, stravovaní, výbere potenciálnych hračiek)
  • tipy ohľadom bezpečnosti dieťaťa "na varovke" (lebo v bezdetnej domácnosti sa za desiatky rokov nazbiera množstvo všelijakých nástrah)

Dodatočné parametre

Kategória: OBCHOD
Hmotnosť: 0.04 kg